Aktualności

PTEZ Partnerem Merytorycznym wydarzenia!

12 maja, 2022

Miło nam poinformować, że Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych zostało Partnerem Merytorycznym Konferencji!

Potwierdzony udział przedstawiciela NFOŚiGW

10 maja, 2022

Artur Michalski, Zastępca Prezesa Zarządu w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wygłosi referat pt. „Możliwości wsparcia przez NFOŚiGW inwestycji gazowych” oraz zabierze głos w Panelu Dyskusyjnym pt. „Rola gazu w transformacji polskiej energetyki”.

Przedstawiciel OMC ENVAG wygłosi prezentację

10 maja, 2022

„Pomiary jakości wodoru” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Agnieszka Czakaj, Inżynier Sprzedaży w „OMC ENVAG” Sp. z o.o.

Znamy tytuł referatu MITSUBISHI POWER EUROPE

10 maja, 2022

„Turbiny gazowe opalane amoniakiem” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Jakub Misztal, Head of Sales Poland and Baltic w MITSUBISHI POWER EUROPE GMBH – Oddział w Polsce.

Potwierdzony referat z Energa Kogeneracja

10 maja, 2022

„Znaczenie produkcji wodoru dla produkcji energii elektrycznej w bloku energetycznym opalanym biomasą” – to tytuł referatu, który wygłosi Mateusz Wiński, Kierownik Wydziału Maszynowo-Kotłowego Elektrociepłowni Elbląg w Energa Kogeneracja Sp. z o.o.

Znamy tytuł referatu z Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

09 maja, 2022

„Gazowa jednostka kogeneracji: dyspozycyjność, niezawodność i elastyczność jako podstawa funkcjonowania w aktualnych warunkach rynkowych” – to tytuł referatu, który wygłosi Mirosław Rokicki, Członek Zarządu – Dyrektor Techniczny w Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.

Przedstawiciel Jenbacher wygłosi prezentację

09 maja, 2022

„Doświadczenie w stosowaniu paliwa wodorowego w gazowych silnikach marki Jenbacher” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Michał Opozda, Kierownik Sprzedaży, Europa Środkowo- Wschodnia w JENBACHER Sp. z o.o.

Mitsubishi Power Europe Partnerem!

06 maja, 2022

Miło nam poinformować, że Mitsubishi Power Europe GmbH zostało Partnerem Konferencji „Gaz i Wodór w Energetyce”

Przedstawiciel METROPOLIS wygłosi prezentację

05 maja, 2022

„Dotacje na inwestycje w gaz i wodór” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Bartosz Janc, Prezes Zarządu METROPOLIS DORADZTWO GOSPODARCZE Sp. z o.o.

Przedstawiciel Polenergia EC Nowa Sarzyna weźmie udział w Konferencji

05 maja, 2022

Mirosław Rokicki, Członek Zarządu – Dyrektor Techniczny Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. wygłosi referat i zabierze głos w Panelu Dyskusyjnym pt. „Rola gazu w transformacji polskiej energetyki”.