Webinarium

Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej

Relacja

Kiedy

27 kwi 2021

Początek o 9:30

Gdzie

On-Line

Webinarium
„Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej”

Wydawnictwo „Nowa Energia” zorganizowało Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej”, które odbyło się w dniu 27 kwietnia 2021 r. - on-line.

Cyberbezpieczeństwo w ostatnim czasie nabrało szczególnego znaczenia. Pandemia i związane z nią zagrożenia (praca zdalna, specyficzny tryb pracy w wielu przedsiębiorstwach, ograniczona liczba pracowników, nietypowe systemy zmianowe) spowodowały, że bezpieczeństwo infrastruktury IT i OT nabrało szczególnego znaczenia. Dodatkowo wyjątkowość sytuacji spowodowanej wirusem COVID stworzyła dodatkowe możliwości dla cyberprzestępców.

Jak sobie z tym radzić? Jakie zabezpieczyć infrastrukturę IT/OT naszych przedsiębiorstw - szczególnie tę krytyczną? Na te pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej”.

Webinarium jest zapowiedzią, planowanej na dzień 9-10 czerwca 2021 r. VI edycji Konferencji „Niezawodność i Cyberbezpieczeństwo infrastruktury krytycznej i przemysłowej - IT/OT”.

Sponsorzy

Prelegenci

Mniej Więcej

Program ramowy

Program Ramowy

Galeria

Mniej Więcej

EmailRSS