Aktualności

Firma EY potwierdziła udział

Wrzesień 14, 2018

„Typowe wyzwania bezpieczeństwa OT/IoT w przemyśle – studium przypadku” – to tytuł referatu, który wygłoszą: Tomasz Szałach, Menedżer Bezpieczeństwa OT/IoT oraz Jakub Szudejko, Analityk Bezpieczeństwa OT/IoT z Ernst & Young sp. z o.o. Business Advisory sp. kom.

Mamy Patronat Honorowy!

Wrzesień 13, 2018

Miło nam poinformować, że Ministerstwa Cyfryzacji objęło Patronatem Honorowym III Konferencję „Niezawodność i Cyberbezpieczeństwo …”.

Znamy tytuł referatu Przewodniczącego Rady Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie

Wrzesień 10, 2018

„Specyfika przedsiębiorstw wod-kan w kontekście cyberbezpieczeństwa ich działalności” – to tytuł referatu, który przedstawi dr inż. Tadeusz Rzepecki, Przewodniczący Rady Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w Bydgoszczy, Prezes Zarządu Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Potwierdzony udział przedstawiciela Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego

Wrzesień 09, 2018

„Modelowa firma prawidłowo reagująca na zagrożenia i incydenty cybernetyczne. Przykłady ćwiczeń, symulacji i szkoleń” – to tytuł referatu, który wygłosi Adam Paturej, Dyrektor Programu Cyberbezpieczeństwa w Międzynarodowym Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego.

Znamy tytuły referatów Grupy Azoty

Wrzesień 06, 2018

Miło nam poinformować, że przedstawiciele Grupy Azoty wygłoszą następujące referaty:

„Whitebox – efektywne wykorzystanie zasobów w organizacji” Wojciech Józefowicz, Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT;

– „SOC na najwyższym poziomie” Krzysztof Tomkiel, Kierownik Security Operation Center, Departament Korporacyjny Bezpieczeństwa ICT.

 

Potwierdzony udział dr Łukasza Kistera

Wrzesień 03, 2018

Doświadczenia w budowaniu cyberbezpieczenstwa największego operatora infrastruktury krytycznej” – to tytuł referatu, który wygłosi dr Łukasz Kister, Niezależny Ekspert Bezpieczeństwa, Biegły Sądowy.

Przedstawiciel Ministerstwa Cyfryzacji weźmie udział w Konferencji

Sierpień 29, 2018

„Cyberbezpieczeństwo w sektorze energetycznym w świetle ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Wymagania i wyzwania współpracy” – to tytuł referatu, który wygłosi Jarosław Łuba, Główny Specjalista w Departamencie Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Cyfryzacji.

Mamy Partnera Merytorycznego Konferencji!!!

Sierpień 28, 2018

Miło nam poinformować, że Partnerem Merytorycznym III Konferencji została Grupa Azoty. W Panelach Dyskusyjnych udział wezmą: Wojciech Józefowicz, Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT oraz Krzysztof Tomkiel, Kierownik Biura Security Operation Center z Grupy Azoty S.A.

Znamy tytuł prezentacji firmy TRANSITION TECHNOLOGIES

Sierpień 20, 2018

Krzysztof Lorek, Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa w TRANSITION TECHNOLOGIES ADVANCED SOLUTION Sp. z o.o. wygłosi prezentację pt. „Cyberbezpieczeństwo OT w praktyce: sprawdzone aplikacje światowych standardów”. 

Firma Tekniska potwierdziła współpracę

Sierpień 20, 2018

„Monitorowanie infrastruktury i systemów o znaczeniu krytycznym warunkiem zapewnienia cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Marcin Skórka, Inżynier Sprzedaży w Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Prezentacja warsztatowa dotyczyć będzie praktycznych zastosowań systemów IDS i IPS do ochrony infrastruktury krytycznej.