Rejestracja

Aktualności

Przedstawiciel Quartzelec LTd wygłosi prezentację

24 maja, 2024

„Dlaczego generatory w polskich zakładach TPOK przedwcześnie się psują i czy możemy coś z tym zrobić?” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Wojciech Betlej, International Business Development Manager w Quartzelec LTd.

Znamy tytuł referatu, którą wygłosi prof. Wielgosiński

21 maja, 2024

„ITPOK w Polsce – ile ich potrzebujemy?” – to tytuł  referatu, który wygłosi prof. dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński, Dziekan Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska na Politechnice Łódzkiej.

Przedstawiciele Analytics wygłoszą prezentację

20 maja, 2024

„Analytics QAL CEM REPORT i inne rozwiązania CEMS od kontenera po raporty emisyjne (QAL1, QAL2, QAL3, AST)” – to tytuł prezentacji, którą wygłoszą Wojciech Mizerski, Prezes – Dyrektor Handlowy oraz Dawid Dyrbuś, Specjalista ds. Oprogramowania i Rozwoju w Analytics Ltd Sp. z o.o. 

SPEO podejmuje współpracę!

20 maja, 2024

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Producentów Energii z Odpadów podejmuje współpracę przy Seminarium.

Znamy tytuł referatu ZPPOB

17 maja, 2024

„Procesy R1 jako przygotowanie do ponownego użycia dla dalszych procesów recyklingu” – to tytuł referatu, który wygłosi Katarzyna Wolny-Tomczyk, Adwokat ze Związku Producentów Paliw z Odpadów i Biomasy.

Przedstawiciel Ecol wygłosi prezentację

14 maja, 2024

„Diagnostyka środków smarnych – ogólna ocena kondycji, przydatności do dalszej eksploatacji oraz postępujących procesów zużyciowych w olejach i smarach” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Karolina Bartosiak, Specjalistka ds. Sprzedaży Usług Diagnostycznych w Ecol Sp. z o.o.

OMC ENVAG podejmuje współpracę!

14 maja, 2024

OMC ENVAG Sp. z o.o. podejmuje współpracę, a Przedstawiciel Firmy wygłosi prezentację.

Przedstawiciel MZGOK Konin weźmie udział w Seminarium

14 maja, 2024

Elżbieta Streker-Dembińska, Dyrektor Techniczny ZTUO w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie wygłosi referat oraz zabierze głos w Panelu Dyskusyjnym.

Przedstawiciele PreZero wezmą udział w Konferencji

10 maja, 2024

Miło nam poinformować, że Szymon Cegielski, Dyrektor Zakładu ITPOK w Poznaniu w PreZero Polska Sp. z o.o. zabierze głos w Panelu Dyskusyjnym, a Maciej Piazdecki, Kierownik Działu Operacyjnego ITPOK oraz Marcin Gołdyn, Z-ca Kierownika Działu Operacyjnego ITPOK wygłoszą referat pt. „Zwiększenie ilości oraz jakości wydobywanych metali nieżelaznych – modernizacja Instalacji Waloryzacji Żużla w ITPOK Poznań”.

Znamy tytuł prezentacji Keppel

09 maja, 2024

„Wsparcie techniczne instalacji ITPOK – usługa Plant Follow-Up od Keppel Seghers” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Maciej Olizarowicz, Project Engineer w Keppel Seghers Belgium NV.