Aktualności

Przedstawiciel BWF Poland wygłosi prezentację

14 czerwca, 2022

„Czynniki wpływające na emisję pyłów w spalarniach odpadów” to tytuł prezentacji, którą przedstawi Pan Włodzimierz Łopatka, Dyrektor Handlowy Filtracji z BWF Poland Sp. z o.o..

Przedstawiciel BOŚ wygłosi prezentację

14 czerwca, 2022

„Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów w lokalnym ekosystemie energetycznym i ciepłowniczym. Oczekiwana vs. rzeczywistość” – prezentację przedstawi Pan Ryszard Radomski, Dyrektor Biura Doradztwa Finansowego dla Sektora Energetycznego, BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A.

Przedstawiciel Neisa wygłosi prezentację

10 czerwca, 2022

„Eksploatacja przetwornic częstotliwości – element niezawodnego działania spalarni, na przykładzie ITPOE Rzeszów” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Michał Michulec, Prezes Zarządu Neisa Sp. z o.o.

Przedstawiciel Energo – Coating Sp. z o.o. wygłosi prezentację

10 czerwca, 2022

„Zastosowanie powłok natryskiwanych cieplnie do ochrony urządzeń kotłowych” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi dr Krzysztof Szymański, Członek Zarządu Energo – Coating Sp. z o.o. 

Dobra Energia wystąpi z prezentacją

09 czerwca, 2022

„ITPO w Olsztynie – wiele już za nami, ale najciekawsze dopiero się zaczyna” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Jarosław Sałamacha, Chief Technical Officer (CTO) w Dobrej Energii dla Olsztyna Sp. z o.o.

Przedstawiciel RAFAKO wygłosi prezentację

08 czerwca, 2022

„Udział RAFAKO S.A. w realizacji projektu „Budowa ZTUO Szczecin” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi dr inż. Jerzy Mirosław, Główny Projektant w Zakładzie Energetyki i Ochrony Środowiska – Dziale Obiektów Energetycznych RAFAKO S.A.

Znamy tytuł referatu z KHK

08 czerwca, 2022

„Kolejne doświadczenia eksploatacyjne spalarni w Krakowie” – to tytuł referatu, który wygłosi Wojciech Wróbel, Dyrektor ZTPO w Krakowskim Holdingu Komunalnym S.A. w Krakowie.

Przedstawiciel MOKROSZ wygłosi prezentacji

07 czerwca, 2022

Wysokosprawne technologie oczyszczania gazów z procesów utylizacji odpadów” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi dr inż. Wojciech Mokrosz, Udziałowiec w „MOKROSZ” Sp. z o.o.

SPEO podjęło współpracę

03 czerwca, 2022

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Producentów Energii z Odpadów podjęło współpracę przy VII Seminarium „Eksploatacja zakładów TPOK – doświadczenia”.

Przedstawiciel WARTY wygłosi prezentację

02 czerwca, 2022

„Bort konsulting – doradztwo w ubezpieczeniach” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Bartłomiej Bobrowski, Radca w Biurze Oceny Ryzyka Technicznego w TOWARZYSTWIE UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI „WARTA” S.A.