Aktualności

Przedstawiciel NFOŚiGW wygłosi referat

22 lutego, 2021

„Finansowanie inwestycji związanych z odzyskiem energii z odpadów. Spalarnie w ofercie NFOŚiGW” – to tytuł referatu, który wygłosi Anna Marcinkiewicz, Zastępca Dyrektora w Departamencie Ochrony Ziemi w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Znamy tytuł referatu PGE Energia Ciepła

22 lutego, 2021

„Instalacja Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii jako źródło systemowe źródło ciepła i energii elektrycznej” – to tytuł referatu który wygłosi Grzegorz Pelczar, Kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju, Główny Inżynier ds. Inwestycji i Rozwoju w PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.

Przedstawiciel Kancelarii CCLaw wygłosi referat

19 lutego, 2021

Czy aukcje OZE są dla ITPO?” – to tytuł referatu, który wygłosi Piotr Szwarc, Adwokat, Specjalista ds. Energetyki w Kanclearii CCLaw.

Kolejna potwierdzona prezentacja

19 lutego, 2021

Dariusz Janasz, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Pomiary Procesowe i Środowiskowe w „OMC ENVAG” Sp. z o.o. wygłosi  prezentację pt. „Analityka gazowa a podniesienie sprawności urządzeń oczyszczających w procesie spalania odpadów w związku z publikacją konkluzji BAT”.

Potwierdzony referat z ZZO Marszów

19 lutego, 2021

„Prawda i mity związane z systemem gospodarki odpadami” to tytuł referatu, który wygłosi Jacek Połomka, Prezes Zarządu, Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie.

Potwierdzony udział przedstawiciela NFOŚiGW

18 lutego, 2021

Anna Marcinkiewicz, Zastępca Dyrektora w Departamencie Ochrony Ziemi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wygłosi referat merytoryczny.

PGE Energia Ciepła Partnerem Konferencji!

17 lutego, 2021

Miło nam poinformować, że Firma PGE Energia Ciepła S.A. została Partnerem Konferencji TPOK 2021!

Potwierdzony udział firmy Dalkia Wastenergy

15 lutego, 2021

Andrzej Bednarz, Dyrektor Projektów Polska w Dalkia Wastenergy wygłosi prezentację pt. „ROCK” sprawdzony i ekonomiczny sposób na zieloną energię z RDF w elektrociepłowniach – Dalkia Wastenergy, Technologia & Serwis” oraz zabierze głos w II Panelu Dyskusyjnym pt. „Dostawcy technologii TPOK – wyzwania technologiczno-środowiskowe”.

Znamy tytuł referatu z MZGOK Konin

15 lutego, 2021

„Praktyczne aspekty wdrożenia BAT na przykładzie ZTUOK w Koninie” – to tytuł referatu, który wygłosi Elżbieta Streker-Dembińska, Dyrektor Techniczny ZTUO w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie.

Potwierdzony udział UM Włocławek

12 lutego, 2021

Monika Jabłońska, Z-ca Prezydenta Miasta Włocławek zabierze głos w IV Panelu Dyskusyjnym pt. „Rozwój branży TPOK – nowe inwestycje”.