Rejestracja

Aktualności

Kolejny potwierdzony referat merytoryczny

Grudzień 13, 2018

Miło nam poinformować, że kolejny referat merytoryczny wygłosi Szymon Cegielski, Dyrektor Kontraktu ITPOK Poznań w SUEZ Zielona Energia sp. z o.o., a jego tytuł to: „PPP jako model współpracy Samorządu i Partnera Prywatnego pozwalający zaplanować rynkowe stawki za zagospodarowanie odpadów”.

Mamy Patronat Honorowy

Grudzień 11, 2018

Miło nam poinformować, że Piotr Krzystek – Prezydent Miasta Szczecin objął Patronat Honorowy nad XI Konferencją TPOK 2019.

Znamy tytuł referatu z ZUO Szczecin

Grudzień 10, 2018

Pierwszy rok eksploatacji spalarni w Szczecinie” –  to tytuł referatu, który wygłosi Tomasz Lachowicz, Prezes Zarządu Zakładu  Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie.

Mamy Partnera Prawnego Konferencji

Grudzień 10, 2018

Miło nam poinformować, że Partnerem Prawnym Konferencji została Kancelaria CMS, a Agnieszka Skorupińska, Counsel, Lider Praktyki Prawa Ochrony Środowiska w Kancelarii CMS wygłosi referat merytoryczny oraz poprowadzi Panel Dyskusyjny.

Dyrektor ICHPW wygłosi referat

Grudzień 07, 2018

Aktualny potencjał paliw RDF na rynku i kierunki ich wykorzystania” – to tytuł referatu, który wygłosi dr inż. Aleksander Sobolewski, Dyrektor Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla.

Firma EPK potwierdziła udział w Konferencji

Grudzień 06, 2018

Rafał Browarski, Kierownik Pracowni Cieplnej w Biurze Studiów, Projektów i Realizacji ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. wygłosi prezentację pt. „Doświadczenia EPK w zakresie projektowania instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych”.

Przedstawiciel ZUOK w Białymstoku wygłosi referat

Grudzień 05, 2018

Optymalizacja pracy ZUOK w Białymstoku” – to tytuł referatu, który wygłosi przedstawiciel Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku.

Mamy Partnera Konferencji!

Październik 07, 2018

Miło nam poinformować, że Partnerem XI Konferencji TPOK 2019 został Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie.

Znamy termin XI Konferencji TPOK 2019

Październik 07, 2018

XI Konferencja „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie” odbędzie się w dniach 20-22 lutego 2019 w Szczecinie.