Aktualności

Kolejna prezentacja ABB

Czerwiec 10, 2019

Aleksander Polit z Korporacyjnego Centrum Badawczego ABB Kraków – ABB Sp. z o.o. wygłosi prezentację pt. „Infrastruktura ładowania autobusów elektrycznych”.

Potwierdzony referat z TAURON Wytwarzanie

Czerwiec 07, 2019

Badania nad procesem syntezy SNG z CO2 wychwyconego ze spalin kotłowych” – to tytuł referatu, który wygłosi Janusz Zdeb, Gł. Inżynier ds. Badań i Rozwoju Technologii w TAURON Wytwarzanie S.A.

Przedstawiciele PSE Innowacje biorą udział w Konferencji

Czerwiec 06, 2019

Miło nam poinformować, że Mariusz Krupa, Zastępca Dyrektora Centrum Kompetencji Badania i Rozwój w PSE Innowacje Sp. z o.o. zabierze głos w Panelu Dyskusyjnym, a Marcin Zdunek, Główny Konsultant CKBiR wygłosi referat pt. „Scenariuszowa analiza wpływu rozwoju elektromobilności na sieć elektroenergetyczną wysokich napięć na obszarze Warszawy wykonana z wykorzystaniem symulatora KSE”.

Znamy tytuł referatu z PGE Nowa Energia

Czerwiec 06, 2019

Kazimierz Więcek, Członek Zarządu PGE Nowa Energia Sp. z o.o. wygłosi referat pt.”GK PGE w obszarze elektromobilności”.

 

Filip Opoka wygłosi referat wprowadzający

Czerwiec 06, 2019

Rozwój infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w kontekście wymogów ustawy o elektromobilności” – to tytuł referatu wprowadzającego, który omówi Filip Opoka, Partner, ATTORNEY‑AT‑LAW w NGL WIATER Sp. Kom.

Znamy tytuł referatu Prezydenta Silberta

Czerwiec 04, 2019

Elektromobilność w Polsce? Tak, to możliwe” – to tytuł referatu, który wygłosi Paweł Silbert, Prezydent Miasta Jaworzno.

Znamy tytuł referatu z NFOŚiGW

Maj 31, 2019

Artur Michalski, Z-ca Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wygłosi referat merytoryczny pt. „Rola NFOŚiGW w rozwoju elektromobilności „.

Mamy Partnera Konferencji!

Maj 28, 2019

Miło nam poinformować, że Partnerem Konferencji zostały Lasy Państwowe, a Jerzy Fijas, Kierownik Projektu „Las energii” wygłosi referat pt. „Dążenie do samowystarczalności energetycznej podstawą strategii Lasów Państwowych na przykładzie Projektu „Las energii”.

Potwierdzony udział przedstawiciela ABB

Maj 23, 2019

Katarzyna Sobótka-Demianowska, Head of E-mobility, Electric Vehicle Charging Infrastructure w ABB Sp. z o.o. wygłosi referat pt. „The future is electric!”.

Przedstawiciele AGH wygłoszą referat merytoryczny

Maj 21, 2019

Krzysztof Woźny i Paweł Balawender z Katedry Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii na Akademii Górniczo-Hutniczej wygłoszą referat pt. „Elektromobilność i jej miejsce Klastrach Energii”.