Aktualności

Prezes NFOŚiGW weźmie udział w Konferencji

Czerwiec 15, 2018

„Możliwości finansowania elektromobilności w Polsce – planowane działania NFOŚiGW” – to tytuł referatu, który wygłosi Artur Michalski, Wiceprezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przedstawiciel firmy Triggo wygłosi prezentację

Czerwiec 15, 2018

Triggo – polskie rozwiązanie dla systemu współdzielonej mobilności miejskiej” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Adam Kutyłowski, Konstruktor w Triggo S.A.

Firma APS Energia S.A. potwierdziła udział

Czerwiec 15, 2018

„APStorage i …mobility” – to tytuł prezentacji, która wygłosi dr inż. Paweł Grabowski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w APS Energia S.A.

Kolejna potwierdzona prezentacja

Czerwiec 13, 2018

„Elektromobilność – nowe modele biznesowe oraz innowacyjne technologie w energetyce” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Tomasz Kozar, Cloud Technology Strategist w firmie Microsoft.

Prezydent UM Sosnowiec potwierdził udział

Czerwiec 12, 2018

Doświadczenia Sosnowca w elektromobilności” – to tytuł referatu, który wygłosi Arkadiusz Chęciński, Prezydent Miasta Sosnowca.

Kolejny Patronat Honorowy

Czerwiec 07, 2018

Miło nam poinformować, że Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski objął Patronatem Honorowym II Konferencję „E-Mobility …”.

Prof. Marek Ściążko wygłosi referat merytoryczny

Czerwiec 06, 2018

„Perspektywy wodoru w transporcie” – to tytuł referatu, który wygłosi dr hab. inż. Marek Ściążko, prof. AGH, Zespół Technologii Paliw – AGH, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.

Firma Siemens potwierdziła udział w Konferencji

Czerwiec 05, 2018

Jacek Fink-Finowicki, Inżynier Projektu z firmy Siemens Sp. z o.o. wygłosi prezentację pt. „LCC (Life cycle cost) jako element ekologii transportu miejskiego”.

Kolejny potwierdzony referat merytoryczny

Czerwiec 05, 2018

Doświadczenia Gdyni w zakresie elektromobilności” – to tytuł referatu, który wygłosi dr inż. Mikołaj Bartłomiejczyk, Specjalista Główny Energetyk w Przedsiębiorstwie Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o. 

Mamy Patronat Naukowy Rektora AGH

Maj 25, 2018

Miło nam poinformować, że Rektor AGH – prof. Tadeusz Słomka objął Patronatem Naukowym II Konferencję „E-mobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”.