Rejestracja

Aktualności

Przedstawiciel firmy Valmet Technologies weźmie udział w Konferencji

Wrzesień 20, 2018

Roman Szerszeń, General Manager Poland w Valmet Technologies Sp. z o.o. wygłosi prezentację pt. „Spełnienie wymogów BAT dotyczących emisji HCl, HF i rtęci z wykorzystaniem technologii mokrego skrubera firmy Valmet”.

Firma SICK potwierdziła współpracę

Wrzesień 19, 2018

Ciągły pomiar zawartości rtęci” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Przemysław Bajor, Inżynier Sprzedaży w SICK Sp. z o.o.

Przedstawiciel ECO SA wygłosi prezentację

Wrzesień 13, 2018

Mariusz Tańczuk z Działu Handlowego Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA wygłosi referat pt. „Odzysk energii odpadowej z żużla kotła ciepłowniczego – przymiarka techniczna i ekonomiczna”.

Znamy tytuł Moderatora Konferencji

Wrzesień 11, 2018

„Kluczowa rola przedsiębiorstw energetyki cieplnej dla ochrony środowiska w miastach” – to tytuł referatu, który wygłosi dr inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska na Politechnik Łódzkiej.

PGE GiEK Partnerem Konferencji!

Sierpień 30, 2018

Miło nam poinformować, że Partnerem IX Konferencji „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska” będzie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA.

Przedstawiciel firmy NOVAGO wygłosi prezentację

Sierpień 28, 2018

Innowacyjne technologie energetycznego wykorzystania paliwa alternatywnego” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Bartosz Gręziak, Kierownik ds. Rozwoju w NOVAGO Sp. z o.o.

Mamy Partnera Głównego Konferencji!

Sierpień 22, 2018

Miło nam poinformować, że Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” Spółka Akcyjna objęła rolę Partnera Głównego Konferencji.

Potwierdzona prezentacja firmy TERMALL Sp. z o.o.

Lipiec 25, 2018

Ruch regulacyjny – jako jedna z ważniejszych faz rozruchu instalacji energetycznych”  to tytuł prezentacji, którą wygłosi Marcin Radecki, Dyrektor ds. Rozwoju oraz Agata Kotlińska, Specjalista Pionu Handlu i Rozwoju z firmy TERMALL Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia.

Przedstawiciel Kancelarii CMS wygłosi referat

Lipiec 11, 2018

„Nowe zasady gospodarowania odpadami w energetyce” – to tytuł referatu, który wygłosi Agnieszka Skorupińska, Counsel, Lider Praktyki Prawa Ochrony Środowiska w Kancelarii CMS.

Znamy termin i moderatora IX Konferencji „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle …”

Kwiecień 02, 2018

Miło nam poinformować, że IX Konferencja „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska” odbędzie się w dniach 9-10 października 2018 r. w Opolu (Hotel Mercure), a jej moderatorem będzie dr inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.