Kolejny potwierdzony referat merytoryczny

Wrzesień 20, 2017

Prof. dr hab. inż. Michał Bartyś z Instytutu Automatyki i Robotyki na Politechnice Warszawskiej wygłosi referat pt. „Niezawodność a cyberbezpieczeństwo – analiza cyberryzyka”.

Znamy tytuł prezentacji firmy ELMARK Automatyka

Wrzesień 08, 2017

Michał Łęcki, sales director w ELMARK Automatyka Sp. z o.o. wygłosi prezentację pt. „Standardy bezpieczeństwa i ich wdrażanie w przemysłowych sieciach Ethernet”.

Potwierdzona prezentacja firmy Technitel Polska S.A.

Wrzesień 05, 2017

Skuteczne monitorowanie cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Piotr Szabelski, ICT project manager w Technitel Polska S.A.

Ernst & Young kolejnym Partnerem Konferencji

Sierpień 30, 2017

Miło nam poinformować, że firma Ernst & Young została kolejnym Partnerem Konferencji. „Wykorzystanie najnowszej generacji narzędzi OT do zabezpieczania procesów przemysłowych” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Bartosz Nieróbca, specjalista w Ernst & Young sp. z o.o. Business Advisory sp. k.

Potwierdzony udział i prezentacja firmy EXATEL S.A.

Sierpień 30, 2017

Ochrona brzegu sieci OT jako kluczowy element zapewniania cyberbezpieczeństwa systemów automatyki przemysłowej” – to tytuł referatu, który wygłosi Jakub Syta, dyrektor Biura Zarządzanych Usług Bezpieczeństwa w EXATEL S.A.

Firma Accenture Sp. z o.o. Partnerem Konferencji

Sierpień 25, 2017

Firma Accenture Sp. z o.o. została Partnerem Konferencji. „Cyberbezpieczeństwo infrastruktury krytycznej w dobie konwergencji technologii IT i OT” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Filip Kupiński, security manager w Accenture Sp. z o.o.

Firma HP Inc Polska Sp. z o.o. została kolejnym Partnerem!

Sierpień 23, 2017

Miło nam poinformować, że firma HP Inc Polska Sp. z o.o. została kolejnym Partnerem Konferencji! „Następny poziom bezpieczeństwa” – to tytuł prezentacji, którą przedstawi ekspert firmy HP Inc Polska Sp. z o.o.

W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja rozwiązań komputerowych i drukarek zapewnia unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.

Przedstawiciel UDT wygłosi prezentację

Sierpień 23, 2017

Michał Łoniewski z Departamentu Innowacji i Rozwoju w Urzędzie Dozoru Technicznego wygłosi prezentację pt. „Bezpieczeństwo cyfrowe przemysłowych systemów sterowania – zwalczanie incydentów i naruszeń”.

Firma Microsoft Partnerem Głównym!!!

Sierpień 18, 2017

Miło nam poinformować, że Microsoft Sp. z o.o. objęła rolę Partnera Głównego Konferencji. „RODO: wyzwanie czy przywilej?” – to tytuł referatu, który wygłosi Michał Jaworski, członek zarządu Microsoft Sp. z o.o. Zbigniew Kukowski, specjalista ds. bezpieczeństwa w Microsoft Sp. z o.o. przedstawi natomiast prezentację pt. „Wykrywanie niewykrywalnego w środowiskach produkcyjnych”.

Potwierdzone referaty firmy Phoenix Contact

Sierpień 17, 2017

„Oferta w zakresie cyberbezpieczeństwa” – to tytuł referatu, który wygłosi Kamil Wachowicz, menadżer produktu – Produkty i Aplikacje Automatyka w Phoenix Contact Sp. z o.o., natomiast Tomasz Salamon, specjalista ds. szkoleń  i wsparcia technicznego przedstawi temat „Bezpieczny zdalny dostęp do maszyny lub instalacji”.