Rejestracja

Aktualności

Firma KAEFER S.A. potwierdziła udział

Wrzesień 12, 2018

Przemysłowe rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii oparte na odzysku ciepła odpadowego” – to tytuł referatu, który wygłosi Wojciech Puch, Dyrektor Oddziału Zabrze  firmy KAEFER S.A.

Potwierdzone referaty Instytutu Metalurgii Żelaza

Sierpień 02, 2018

„Trwałość eksploatacyjna elementów ciśnieniowych kotłów o parametrach nadkrytycznych” – to tytuł referatu merytorycznego, który wygłosi dr hab. inż. Zieliński, prof. nzw., Dyrektor Instytutu Metalurgii Żelaza, natomiast dr hab. inż. Janusz Dobrzański, prof. nzw. wygłosi referat „Stan zerowy materiału elementów krytycznych kotła i rurociągów parowych oraz jego przydatność w ocenie trwałości eksploatacyjnej”.

Firma „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. potwierdziła współpracę

Sierpień 02, 2018

Szymon Pająk, Główny Specjalista ds. Badań Urządzeń Cieplno-Mechanicznych z Zakładu Techniki Cieplnej w Zakładach Pomiarowo-Badawczych Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. wygłosi referat pt. „Praktyczne wskazówki na temat odbioru bloku gazowo-parowego przez inwestora”.

Firma INTEC potwierdziła udział

Lipiec 25, 2018

Stacje redukcyjno-schładzające, nowoczesny algorytm regulacji” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Piotr Szul, Prezes Zarządu Zakładu Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o.

Znamy Moderatora VI Konferencji i Panelu Dyskusyjnego

Lipiec 18, 2018

Miło nam poinformować, że Moderatorem VI Konferencji oraz Panelu Dyskusyjnego będzie prof. dr hab. inż. Wojciech Nowak, Dyrektor Centrum Energetyki na AGH.

Znamy termin VI Konferencji REBnPN 2018

Maj 20, 2018

Miło nam poinformować, że VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne” odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2018 r. Pierwsze dwa dni Konferencji będą miały miejsce w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym. W trzecim dniu natomiast odbędzie się wycieczka techniczna do Elektrowni Kozienice (Świerże Górne).