Rejestracja

Aktualności

Przedstawiciel firmy SICK wygłosi prezentację

Wrzesień 20, 2017

„Pomiar zawartości rtęci w spalinach” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Przemysław Bajor, inżynier sprzedaży w SICK Sp. z o.o.

Prezes PSE S.A. potwierdził udział w Konferencji

Wrzesień 15, 2017

Miło nam poinformować, że Eryk Kłossowski, prezes zarządu, PSE S.A. weźmie udział w Konferencji i wygłosi referat pt. „Projekt Ustawy o Rynku Mocy a Rynek Wytwórcy”. 

Prof. Tadeusz Chmielniak potwierdził udział

Wrzesień 13, 2017

„Instalacje węglowe wytwarzania elektryczności z emisją poniżej 550 mg CO2/kWh” – to tytuł referatu, który wygłosi prof. dr hab. inż. Tadeusz Chmielniak z Instytutu Maszyn i Urządzeń Energetycznych na Politechnice Śląskiej.

Kolejny potwierdzony referat merytoryczny

Wrzesień 11, 2017

„Szanse i zagrożenia związane z Emobility dla sektora wytwarzania” – to tytuł referatu, który wygłosi dr inż. Wojciech Bujalski, prof. nadzw. w Zakładzie Maszyn i Urządzeń Energetycznych na Politechnice Warszawskiej.

Prof. Krzysztof Badyda potwierdził udział w Konferencji

Wrzesień 04, 2017

„Pakiet Zimowy a polska energetyka” – to tytuł referatu, który wygłosi prof. dr hab. inż. Krzysztof Badyda z Zakładu Maszyn i Urządzeń Energetycznych na Politechnice Warszawskiej.

Potwierdzona prezentacja firmy Valvtechnologies

Sierpień 21, 2017

„Wysokociśnieniowe kulowe zawory odcinające dla układów odwadniających i odpowietrzających – dla bloków nadkrytycznych” – to tytuł prezentacji, którą wygłosi Marek Dobiesz, RSM – Eastern Europe w Valvtechnologies.

 

Mamy Partnera Konferencji

Kwiecień 08, 2017

ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o. została Partnerem V Konferencji Technicznej REBnPN 2017.

Znamy termin V Konferencji Technicznej REBnPN 2017

Kwiecień 08, 2017

Miło nam poinformować, że V Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne” odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2017 r. w Kazimierzu Dolnym/Kozienicach. Moderatorem Konferencji będzie prof. dr hab. inż. Wojciech Nowak, dyrektor Centrum Energetyki na AGH.